Odpylacz uzywany

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w części worków filtracyjnych z rozmaitych przedmiotów również o różnym typie oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w jakim żyje problem z złym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo atrakcyjne - filtry modułowe, które zjadane są zwłaszcza w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie wykonują naszą rolę oraz przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej ofercie mamy także wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się wielką powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racji na naszą budowę mają silną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie ważna skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Dużo wiedz o swej możliwości można zdobyć na lokalnej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są łatwe w wersji przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej firmie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w terminie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.