Gra rozwoj firmy

https://prideman.eu/it/

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny zakład w kajecie. W obecnym jednym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Lecz jego biznes nie był tylko artykułów i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formie?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najzdrowszych twórców oprogramowania na Polskim rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz produktów. Przedstawia się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i razem stanowią świetne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla niektórych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To zapewne dodatki, do głównego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.