Centrum szkolenia kadr

Na rynku pracy bezustannie są zmiany, które dla dużo osób stają się asumptem do wyższego zajęcia w specjalne planowanie swej kariery. Szkolenia kadr stanowią skuteczną receptę na badanie informacji z określonej branże i rozwój wiedzy z danego zakresu. Zainwestowanie klimatu i pieniędzy w ćwiczenie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści idące z samodoskonalenia siebie zabierają się na wyniki w sztuce. Intencjonalne kształtowanie ścieżki zawodowej i kupienie nowych domen to zaś gwarancja rozwoju. A dodatkowo obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie przychodów z prowadzenia wymarzonej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie sytuację z konieczności kształcenia, dlatego planują swoim pracownikom start w szkoleniach kadr. W poprzednim etapie wielką popularnością cieszą się tzw. portale szkoleniowe, których działaniem jest wspomaganie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Istnieje obecne forma szkolenia kadr licząca na wykorzystaniu mechaniki gier komputerowych. Modyfikuje się odruchy behawioralne zatrudnionych w punkcie zwiększenia motywacji i zajęcia w dany model. Grywalizacja, zwana też gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to metoda oparta na wzbudzaniu satysfakcje z prowadzenia obowiązków zawodowych. Jest ona odpowiednia z odczuciami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas funkcjonowania w sztuki fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Sztuka i rywalizacja Wzmaganie atmosfery rywalizacji i wymianie w towarzystwu pracy jest motywowaniu do stosowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów sztuka i rywalizacja nie jest przypadkowa, gdyż zastosowanie mechaniki znanej jeszcze z muzyk komputerowych do produkcji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na myśl fabułę gry. Autor projektu przygotowuje zadania i wyzwania dla niektórych uczestników lub zespołów, a progres w ich wykonywaniu przedstawiany jest zbyt pośrednictwem paska postępu. Wraz z osiąganymi sukcesami, wzrasta i poziom trudności, zaś konkurujące ze sobą rady mogą obserwować na jakim okresie są pozostałe zespoły lub osoby. Podawane są również rozmaite rankingi, punkty w stronie wirtualnej waluty oraz systemy nagradzania mające stymulować apetyt na zwycięstwo.